‹‹‹

Spiral attack bad girls on da stage 13. 11. 2009
Sabat 25. 4. 2009
Vypraskna rychtovacka 11. 4. 2009
Jungle 7. 3. 2009
Teknotik 9. 1. 2009
THCrew & Vosa 14. 11. 2008
Acid Test 31. 10. 2008
Summer of hate 20. - 22. 6. 2008
Protest fest 2008
Acid Attack 29. 2. 2008
Free Tekno 18. 1. 2008
Teknotik 4. 1. 2008
s
FreeStyLaMuzika
Acid Tekno Party
Party na zámku!

»»» Party na zámku! 40 km severně od Brna, směr Svitavy.

Akce proběhne v krytých prostorách zámecké jízdárny, která pojme asi 500 lidí. Z nádraží je to co by mistr světa kamenem dohodil a pro mobilní je parking v areálu zámku (pro jistotu mapka zde).
Je volno tak přijeďte brzo, muzika, pivo a performace bude už od 16h odpoledne.
V noci uvidíte projekt z Uherského Hradiště "UŽ AJ" basstafidli.net bude promítat velkoplošný úlet a přidají se i PUK-PUK mimikri.net. Co dělá PUNKWA si můžete prohlédnout na punkwa.com, co vytvoří na zámku, to nikdo neví...
Každopádně muzika bude rozmanitá od všech T.H.Crew djs, přes DIGITALA až po kruťáka WEASELA až do rána.
Pařba bude probíhat i na nádvoří již od 15h.

Přijďte zapařit na krásný zámek. »»» »»»»»»» »» »»»» »» »

Čertův mlýn -- free music openair
Chillout Garden
JUNGLE JAM! Free style

Jungle Jam! chapter IV., tentokrát hudebně free-stylový, propluje všemi vodami aktuálních a nejnovějších stylů od roots, reggae, jungle, breakbeat, d'n'b až po break-core, jump-up, ragga-jungle nebo dub-step. Ať žádný zadek nezůstane v sedačce a všechny se vrtí do rytmu, co to dá. Dj-ové a dýdžejky na obou stageích se postarají o masivní zvukové vibrace pro vaše tělo i uši. "Zadžemovat" na Favál přijedou také masters of ceremony ze seskupení INFO MC - Inter-National Federation Of Music Communication. Po půlnoci vystoupí v živém hodinovém vstupu partička, která přivezla do Brna vítězství z loňského Bakkle-up clashe a má na svědomí už hezkou řádku povedených klubových akciček. Tak nezůstaň doma!

BASSTA FIDLI tekno edition
THC a VOSA
Drum&GO PARTY
Boro Program 1 2007
TEKNOTIK

Novou sezónu v roce 2007 otvírá hned první pátek partička francouzských live-performerů žijících v Praze. Suburbass a K-plan vydávají svou energickou muziku na populárním tek-labelu LDAC a Keygen Kaotic mezi jinými na W.A.R. Records nebo Tekita Production.
Vynikajícím live-setem se připojí brněnský Digital Airobic a na malé scéně přebytečné kalorie rozpustí Taneční a hudební crew & followers.

Svěží tekno těchto chlapíků vás stopro výtáhne z posilvestrovských motanic a roztančí do nového roku!

CrystalDistortion

CRYSTAL DISTORTION působící také pod pseudonymem GEARSHIFTER se narodil v Londýně a byl u zrodu hnutí Spiral Tribe. Jeho hudba tak spojuje tisíce raverů na celém světě už od dob, kdy tekno scéna vznikla.

Ve svém hudebním vyjádření mísí působivé rytmy hip-hopu, breaku, techna a nebo idustrialu či dubu s neo-apokalyptickými vizemi, které zpodobňují fenomény jako "Akira, Tetsuo a Matrix", aniž by se blížil jakémukoli konkrétnímu žánru. Většinu desek vydává na svém vlastním labelu Labrat Audio.

Od roku 2000, kdy se začal objevovat nejen na free-akcích , ale i na nejznámějších evropských festivalech a v prestižních klubech, šíří semínko za lepší hudební budoucnost pro naše děti napříč Evropou. Se svým unikátním stylem navštívil již více než 15 zemí světa.

Jako superbonus se brněnskému publiku poprvé představí neméně známý producent DAVID GREEN z francouzského sound systemu INFRABASS.

Warning : time is running out .. better put the cd in the player before critical meltdown occurs !!!!!

IZO-TOP-TEK

10.11.2006 – IZO-TOP-TEK tekno/tribal/hardtek party pod hlavičkou T.H.Crew a Mayapur nadchne jistě příznivce tvrdých beatů. Hlavní hvězdou bude francouzský dj Jano Isotope se svým live-setem, vydávající na labelu Network23 a Isotope. Druhá stage bude patřit zlínské Undermedia Kru a jako host vystupí Fill.da live Netted. vstup 80/100,-

Boro-Program-11

30.11. CIL (Undermedia), d'n'b, breakbeat & SOWND SISTA (THCrew), jungle, breax

Spiral Attack

DALŠÍ ČLENOVÉ KULTOVNÍHO SOUND SYSTEMU SPIRAL TRIBE, KTEŘÍ OVLIVNILI CELOU TANEČNÍ SCÉNU, ZAVÍTAJÍ NA MORAVU, ABY PŘEDALI SVÉ POSELSTVÍ TANEČNÍKŮM NA DVOJITÉ PARTY - V BRNĚ NA FAVALE A V OLOMOUCKÉM AMC KLUBU.

DÝDŽEJSKÁ A PARTNERSKÁ DVOJICE IX IN DA MIX & MELTDOWN MICKEY TVOŘÍ SPOLEČNĚ PROJEKT AUDIOTRIX, V NĚMŽ SE ZABÝVAJÍ ZVUKOVOU ALCHYMIÍ A TRIKY. IXIIN LIVE SET JE SPECIFICKÝM MIXEM SAMPLŮ A BEATŮ, KTERÝ VÁS VYNESE HODNĚ VYSOKO. MICKEY JE ZÁSTUPCEM ANGLICKÉ DÝDŽEJSKÉ ŠKOLY VYCHÁZEJÍCÍ HLAVNĚ Z ACID MUSIC A TECH-HOUSE. OBA VYDALI SPOUSTU SKVĚLÝCH DESEK NA VLASTNÍM A RŮZNYCH DALŠÍCH LABELECH.

DJS Z MAYAPURU PŘIVEZOU STÁLE SVĚŽÍ ACID Z JIŽNÍCH ČECH A NEJEN SEKUNDOVAT JIM BUDE DOMÁCÍ THCREW REZIDENT BRNOŠTATL.

NA PROJEKČNÍCH PLÁTNECH A NAŠICH SÍTNICÍCH SI ZAŘÁDÍ VIZUALISTÉ PUK-PUK, HUSHA & TV PRODUCT ZE SLOVÁCKA A O HOUPAVOU ATMOSFÉRU NA CHILLOUTU SE POSTARAJÍ ZNÁMÍ BRNĚNŠTÍ SELEKTOŘI JAHLY SOUND & KALINGA KRU.

PÁRTY ZAČÍNÁ UŽ VE 20:30 h A PRO TY, KDO CHTĚJÍ TANCOVAT CO NEJDÝL, MÁME DO 22:00 h PŘIPRAVENO NIŽŠÍ VSTUPNÉ.

Boro-Program-10